• English
  • Nederlands

Wat maakt onze club zo uniek?

Posted by Toastmasters Antwerpen in Testimonial

We werden ertoe aangezet om onszelf deze simpele vraag te stellen door onze vrienden van Smedley Chapter One, de allereerste Toastmasters club in de wereld. Ze vroegen alle Toastmasters clubs van over de hele wereld om hun antwoorden te sturen in een video van één minuut. Een compilatie van alle video’s — ten minste één van elk land! — zal gepubliceerd worden om de 93ste verjaardag te vieren van de Smedley Chapter One club in oktober 2017.

Maar wat maakt Toastmasters Antwerpen nu precies zo uniek? We vroegen het aan onze leden in de bar, na onze jongste club meeting. Hun antwoorden vatten perfect de unieke sfeer van Toastmasters Antwerpen!

Geniet van de video en wens Smedley Chapter One samen met ons een gelukkige 93ste verjaardag!

19 sep 2017 no comments

Post a comment